Hakkımızda

1991 yılında gerçek döviz anlayışıyla kurulan firmamız borsanın gerektirdiği reaksiyonlara anında cevap vererek siz değerli müşterilerimize doğru ve anında çözümler sunmaktadır. 1995 yılında HASPOLAT DÖVİZ AŞ. olarak ikinci döviz bürosunu da açmış bulunan Gülsoylar Group daha yaratıcı çözümler sunmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen firmamızın odak noktası siz değerli müşterilerimizdir. Yaptığımız her iş ve girişimde, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini üretmeyi hedef alırız.

Firmamız kaliteden ödün vermeden ve maliyet unsurunu göz ardı etmeksizin büyümeyi amaçlayan bir kuruluştur.

Kaliteli büyümede önceliğin, kaliteli insan yapısında ve bunu destekleyen güçlü teknolojik alt yapıda olduğuna inanırız.

Müşteri memnuniyeti yalnızca iyi ürün kalitesi ve uygun fiyatlamanın sonucu olmayıp, büyük ölçüde müşterilerle direkt ilişkisi olan insanların işi sahiplenmesi ve enerjisi tarafından belirlendiğine inanan bir yönetime sahibiz.

Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.

Daima en iyi performansı gösterme çabası içerisinde olmayı, kaynaklarımızı akılcı kullanmayı, sınırsız müşteri memnuniyeti yaratmayı, sürekli iyileştirmeyi, değişime bağlı uygulamalara hızlı geçebilmeyi, tüm ilişkilerimizde saygılı, şeffaf ve dürüst olmayı, çevre bilinci içerisinde davranmayı kendimize ilke edindik.

Misyon & Vizyon

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza, yan sanayimize, partnerlerimize ve topluma karşı dürüst adil, saygılı ve tutarlı olmaya devam edeceğiz.

Yasalara uygun, ülkemizin değerlerine sahip çıkan yapıyı bozmadan, dürüst iş ahlakı ile çalışarak, tüm sektörün ve toplumun saygınlığını kazanmaya devam edeceğiz.

Dünya standartlarında çözüm odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimizin tercih ettiği sektöründe aranan firmalar arasında yer almak.

MİSYONUMUZ

Teknolojik altyapımız, operasyonel mükemmellik standartlarımız ve odaklı anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmak, hedefleri ve iş stratejilerine ulaşmaları için özel çözümler üretmek.

Öncü ve farklı olma özelliğimizi koruyarak yaptığımız işlerde yeni yöntemler geliştirmeye devam edeceğiz. Inovasyon, sürdürülebilir başarımız ve sürekli büyümemiz için vazgeçilmezdir.