Hakkımızda

Hakkımızda

1991 yılında gerçek döviz anlayışıyla kurulan firmamiz borsanın gerektirdiği reaksiyonlara anında cevap vererek siz değerli müsterilerimize doğru ve anında çözümler sunmaktadır. 1995 yılında HASPOLAT DÖVİZ AŞ. olarak ikinci döviz bürosunu da açmıs bulunan Gülsoylar Group daha yaratıcı çözümler sunmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen firmamızın odak noktası siz değerli müşterilerimizdir. Yaptığımız her iş ve girişimde, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini üretmeyi hedef alırız.
Firmamız kaliteden ödün vermeden ve maliyet unsurunu göz ardı etmeksizin büyümeyi amaçlayan bir kuruluştur.
Kaliteli büyümede önceliğin, kaliteli insan yapısında ve bunu destekleyen güçlü teknolojik alt yapıda olduğuna inanırız.
Müşteri memnuniyeti yalnızca iyi ürün kalitesi ve uygun fiyatlamanın sonucu olmayıp, büyük ölçüde müşterilerle direkt ilişkisi olan insanların işi sahiplenmesi ve enerjisi tarafından belirlendiğine inanan bir yönetime sahibiz.
Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.
Daima en iyi performansı gösterme çabası içerisinde olmayı, kaynaklarımızı akılcı kullanmayı, sınırsız müşteri memnuniyeti yaratmayı, sürekli iyileştirmeyi, değişime bağlı uygulamalara hızlı geçebilmeyi, tüm ilişkilerimizde saygılı, şeffaf ve dürüst olmayı, çevre bilinci içerisinde davranmayı kendimize ilke edindik.

DOSYALAR

Gülkay Döviz Yetkili Müessese AŞ.
@2018 Tüm hakları saklıdır.